
16 983 ₴
Шафа холодильна Frosty RT-78B-3 призначена для зберігання та демонстрації охолоджених продуктів з об’ємом 78 л. Модель має скло з 4-х сторін та подвійні склопакети, що забезпечує відмінну видимість вмісту. Оснащена замком, трьома пофарбованими решітчастими полицями розміром 355×305 мм з регулюванням по висоті та двостороннім боковим LED-підсвічуванням для презентації продукції.
Шафа обладнана цифровим регулятором температури з дисплеєм і працює в температурному діапазоні від 0°C до 12°C. Вентильована система охолодження та зовнішнє обдування скла з усіх боків забезпечують рівномірний розподіл холоду та запобігають запотіванню. Передбачена функція автоматичного розморожування. Корпус виконаний з чорного або білого пластику.
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°…+12° |
| Кількість полиць: | 3 |
| Колір: | чорний |
| Матеріал виробу: | пластик |
| Об'єм, л: | 78 |
| Спосіб розморожування: | автоматичний |
| Форма скла: | пряме |
| Підсвітка: | є |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.17 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 406 |
| Довжина, мм: | 452 |
| Висота, мм: | 966 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Призначення | Для десерту |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.17 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 406 мм |
| Висота | 966 мм |
| Вага | 36 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 78 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |