
65 713 ₴
Стіл холодильний Frosty PA 2100TN призначений для зберігання продуктів при контрольованій температурі з об’ємом 390 л. Модель працює в температурному діапазоні від -2°C до 8°C при температурі довкілля 43°C. Оснащена двома дверцятами та системою примусового обдування для рівномірного охолодження всередині.
Корпус та стільниця виконані з нержавіючої сталі, що забезпечує міцність, довговічність та легкий догляд у процесі експлуатації.
| Діапазон робочих температур, °C: | -2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 дверки |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 390 |
| Тип управління: | електронний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.30 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1510 |
| Довжина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 390 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |