
82 062 ₴
Стіл для піци Frosty PZ1610TN призначений для зберігання інгредієнтів та готових продуктів при контрольованій температурі з об’ємом 310 л. Модель працює в температурному діапазоні від -2°C до 8°C при температурі довкілля 33°C. Оснащений однією дверцяткою-касетницею для зручного доступу до внутрішнього простору.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і легкий догляд, а стільниця виготовлена з граніту, що додає стійкості та естетичного вигляду.
| Діапазон робочих температур, °C: | -2°С до 8°C |
| Кількість дверей: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | граніт |
| Наявність борту: | є |
| Об'єм, л: | 310 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.50 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Довжина, мм: | 1500 |
| Висота, мм: | 1000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Для піци |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.5 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 310 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |