
45 517 ₴
Вітрина для морозива Frosty RTD-87C призначена для зберігання та демонстрації морозива з об’ємом 77 л і температурним режимом від -18°C до -24°C. Оснащена рівним склом зверху та LED-підсвічуванням з чотирьох сторін потужністю 14W, що забезпечує зручний огляд продукції. Передбачено розміщення 4 ємностей по 5 л (без кришок) розміром 360×165×120 мм.
Модель має цифровий регулятор температури з дисплеєм, статичну систему охолодження та функцію автоматичного розморожування. Завдяки високоякісній ізоляції забезпечується економне споживання енергії. У комплекті постачаються 4 ємності. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Розмір з упаковкою становить 970×840×465 мм, вага брутто — 48 кг.
| Діапазон робочих температур, °C: | -18°…-24° |
| Тип вітрини: | рівне скло |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 735 |
| Глибина, мм: | 867 |
| Висота, мм: | 377 |
| Вага, кг: | 44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Для морозива |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 735 мм |
| Висота | 337 мм |
| Вага | 44 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 77 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |