
6 979 ₴
Фритюрниця електрична EFS-131V призначена для приготування страв у об’ємі до 13 л із робочим температурним режимом від 60°C до 200°C. Модель оснащена зливним краном, що забезпечує зручний злив олії та спрощує процес обслуговування обладнання.
Габарити кошика становлять 205×210×115 мм. У комплекті постачаються кришка, кошик і перфорована підставка під кошик для зручного використання. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і простоту догляду.
| Кількість постів: | 1 |
| Об'єм ванни, л: | 13 |
| Робоча температура, °C: | до 200 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 480 |
| Глибина, мм: | 310 |
| Висота, мм: | 360 |
| Вага, кг: | 7,80 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Електричність |
| Об'єм оливи | 13 л |
| Кількість кошиків | 1 шт |