
19 945 ₴
Тостер конвеєрний ETC-300 призначений для швидкого та рівномірного обсмаження хлібобулочних виробів з продуктивністю близько 250 шматків на годину. Конструкція обладнана трубчастими нагрівачами зверху та знизу, а також регулятором обсмаження на 7 позицій, що дозволяє точно налаштовувати інтенсивність підсмажування. Для зручності користувача передбачено три режими роботи: підігрів верх/низ, нагрів верх/низ та нагрів тільки верхньої частини.
Тостер оснащений вентиляцією корпусу та двигуна, регульованими ніжками для стабільного розміщення, а розмір конвеєрної стрічки становить 260×300 мм при висоті загрузки продукту до 70 мм. У комплекті є передній та задній піддони для готових тостів. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує надійність і легкий догляд.
| Продуктивність, шт/год: | 250 |
| Тип завантаження: | конвеєрний |
| Тип управління: | електромеханічний |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.20 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 420 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 405 |
| Вага, кг: | 14,50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Побутове |
| Вид профессионального тостера | Конвеєрний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Вага | 14.5 кг |