
25 143 ₴
Слайсер (ломтерезка) призначений для порціонної нарізки ковбас, копченостей, сирів твердих сортів, риби та інших видів гастрономії. У даній моделі заточувати пристрій прикріплений до верхньої частини держателя ножа, що дозволяє виробляти заточку ножа швидко і якісно. Корпус фарбований. Ніж із загартованої хромованої сталі дозволяє виконувати якісну акуратну нарізку. Потужний і безшумний двигун зробить процес нарізки максимально зручним. Каретка - знімна, розбірна, на підшипниках, забезпечує виключно гладке ковзання. Потужний притиск. Ремінний привід. &Nbsp; Тримач ножа з подвійним кульковим підшипником і захистом від попадання води.
Слайсер FA 275 тефлон призначений для використання на підприємствах громадського харчування середньої і великої потужності, а також в гастрономічних відділах магазинів. Увага! Після 15 хвилин роботи, двигуну необхідна перерва 5-10 хвилин, для забезпечення безпечної та тривалої експлуатації.
| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Товщина нарізки, мм: | 0…16 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.170 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Довжина, мм: | 410 |
| Висота, мм: | 410 |
| Вага, кг: | 15,3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.17 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 15.3 кг |