
23 274 ₴
Слайсери (Ломтерізки) призначені для нарізки салямі, шинки, м'яса, сирів, овочів. Слайсера марки Celme виробляються відповідно до нормативів СЕ, ГОСТ. Деталі виконані з литого алюмінію, з обробкою поверхні для використання з продуктами харчування, леза виконані зі сталі. Потужний і безшумний мотор забезпечує якісну нарізку продукту. Слайсера Celme повністю відповідає європейським і українським нормам безпеки, що гарантує простоту використання, догляду та ремонту.
| Діаметр ножа, мм: | 275 |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…16 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.170 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Довжина, мм: | 440 |
| Висота, мм: | 345 |
| Вага, кг: | 13,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.17 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Вага | 13.5 кг |