
18 245 ₴
Слайсер FAMILY 220-Celme призначений для нарізки різних видів продуктів, зокрема салямі, шинки, м’яса, сирів та овочів. Це універсальне обладнання, яке підходить як для професійного використання у закладах громадського харчування, так і для кухонь, де важлива точна та рівномірна нарізка продуктів.
Слайсери марки Celme виготовляються відповідно до нормативів СЕ та ГОСТ, що підтверджує їхню якість і надійність. Основні деталі пристрою виконані з литого алюмінію з обробкою поверхні, придатною для контакту з харчовими продуктами, а леза виготовлені зі сталі, що забезпечує ефективність і довговічність у роботі. Потужний і водночас безшумний мотор гарантує стабільну роботу та якісну нарізку.
Модель повністю відповідає європейським і українським нормам безпеки, що забезпечує зручність у використанні, догляді та обслуговуванні. Такий слайсер є практичним рішенням для тих, хто потребує надійного обладнання для швидкої та акуратної нарізки продуктів.
| Діаметр ножа, мм: | 220 |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Товщина нарізки, мм: | 0…16 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.110 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 460 |
| Довжина, мм: | 360 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celme |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 0.11 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Вага | 10 кг |