
14 960,52 ₴
Поверхня 70см. Isikgaz 2602 з комбінованою робочою поверхнею 1/2 гладка, 1/2 ребриста. Габаритні розміри 750х540х210 мм. Корпус з нержавіючої сталі, піддон для збору жиру.
| Діапазон робочих температур, °C: | 50…+300 |
| Кількість зон нагріву: | 2 |
| Матеріал виробу: | чавун |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 700х400 |
| Тип жарочної поверхні: | комбінована |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 540 |
| Довжина, мм: | 750 |
| Висота, мм: | 210 |
| Вага, кг: | 26,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Комбінована |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вага | 26.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 210 мм |