
9 073,69 ₴
Поверхня гладка Isikgaz 2156 електрична з гладкою робочою поверхнею з нержавіючої сталі. Габаритні розміри 700х500х215 мм. Оснащена індикатором набору виставленої температури. Температура регулюється від 50 до 300 ° C. Бортик з боків, який запобігає розбризкування жиру. Поверхня обладнана знімним піддоном для відходів.
| Діапазон робочих температур, °C: | 50…+300 |
| Кількість зон нагріву: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Розміри робочої поверхні, мм: | 680х400 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 500 |
| Довжина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 215 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Розташування робочої поверхні | Горизонтально |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 215 мм |