
4 116,36 ₴
Електрокип'ятильник Silver 2042 об'ємом 23 літри води. Потужність 2,75 квт. Оснащений одним краном. Терморегулятор забезпечує автоматичну підтримку температури води до +100 градусів. ТЕН відкритий. Індикатор рівня води. Корпус нержавіюча сталь.
| Діапазон робочих температур, °C: | 0 ... +100 |
| Кількість розливних кранів: | 1 |
| Каплезбірник: | немає |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 23 |
| Тип апарата: | кип'ятильник |
| Тип завантаження: | наливний |
| Тип ТЕНу: | відкритий |
| Тип управління: | механічне |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2,75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Довжина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 500 |
| Вага, кг: | 4,3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Наливна |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.75 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 500 мм |
| Об`єм | 23 л |
| Вага | 4.3 кг |