
13 013 ₴
Апарат для шаурми 2162 LPG (газовий) оснащений трьома конфорками і призначений для завантаження до 80 кг м'яса. Витрата газу, кг / год 0,591.Мощность теплова кВт 14.95. Ручне обертання шампура. Корпус повністю з нержавіючої сталі.
| Кількість нагрівальних елементів: | 4 |
| Завантаження, кг: | 80 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип нагріву: | газ |
| Наявність електроприводу: | немає |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 14,95 |
| Витрата, м³/год: | 0,591 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 510 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 930 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Вид ТЕНа | Вертикальний |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 14.95 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 930 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 15.5 кг |