
16 155,59 ₴
Апарат для шаурми 2165 LPG (газовий) з верхнім приводом оснащений трьома конфорками та призначений для завантаження до 40-50 кг м'яса. Витрата газу, кг/год 0,591. Потужність теплова кВт 11. Корпус повністю з нержавіючої сталі.
| Кількість нагрівальних елементів: | 3 |
| Завантаження, кг: | 40-50 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Тип нагріву: | газ |
| Наявність електроприводу: | є |
| Робочий тиск, мбар: | 21 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 11,25 |
| Витрата, м³/год: | 0,9516 |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, см: | 61 |
| Глибина, см: | 41 |
| Висота, см: | 76,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Вид ТЕНа | Вертикальний |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 11.25 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 765 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Вага | 24 кг |