
289 064,98 ₴
Може використовуватися на шведській лінії або на виїзних заходах.
Для підігріву використовується спеціальний горючий гель або нагрівний елемент. Підходить для підігріву других страв.
Зручна кришка RollTop дозволяє економити місце на столі.
Корпус з нержавіючої сталі забезпечує тривалий термін експлуатації і використання в будь-яких умовах.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 9 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 635 |
| Глибина, мм: | 455 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування | Настільне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 635 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |