


26 815,49 ₴
Промислова овочерізка Berg HLC-300AL використовується для нарізування овочів скибочками та соломкою різного розміру, а також для натирання та різання.
Особливості:
Комплектація:
Виробник професійної овочерізки компанія Berg надає гарантію 12 місяців на HLC-300AL.
| Продуктивність, кг/год: | 150 |
| Тип: | овочерізка |
| Комплектація: | 5 дисків: слайсер: 2 та 4 мм., тертка: 3, 5 та 7 мм |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.55 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюміній |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 562 |
| Глибина, мм: | 295 |
| Висота, мм: | 565 |
| Вага, кг: | 23 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 562 мм |
| Висота | 565 мм |
| Вага | 23 кг |