


152 570,88 ₴
Підлогова конвеєрна тісторозгойдування Berg LSP520A служить для розкочування тіста для круасанів, печива, рулетів.
Особливості:
Комплектація:
Виробник конвеєрної тісторозгортальної машини компанія Berg надає гарантію 12 місяців на модель LSP520A.
| Довжина валків, мм: | 515 |
| Діаметр валків, мм: | 71 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Швидкість обертання валків, об/хв: | 133 |
| Потужність, кВт: | 1,1 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1520 |
| Глибина, мм: | 940 |
| Висота, мм: | 1225 |
| Вага, кг: | 195 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Berg |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 1225 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 515 мм |