

101 713,92 ₴
Конвеєрна тісторозгойдування Berg TSP380 служить для розкочування тіста для круасанів, печива, рулетів.
Особливості:
Комплектація:
Виробник конвеєрної тісторозгортальної машини компанія Berg надає гарантію 12 місяців на модель TSP380.
| Довжина валків, мм: | 80 |
| Діаметр валків, мм: | 88 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Швидкість обертання валків, об/хв: | 133 |
| Потужність, кВт: | 0,75 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1630 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 640 |
| Вага, кг: | 125 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Berg |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1630 мм |
| Висота | 640 мм |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 380 мм |