
24 966,14 ₴
Тестораскаточна машина Berg DR-30D використовується для розкочування яєчного тіста, тіста під піцу, тонких коржів.
Особливості:
Комплектація:
Виробник тесторозгортальної машини для піци компанія Berg надає гарантію 12 міс. на модель DR-30D
| Довжина валків, мм: | 300 |
| Діаметр піци: | 100 – 300 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Товщина тесту: | 1 – 5,4 |
| Тип розкатки: | електрична |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 367 |
| Глибина, мм: | 480 |
| Висота, мм: | 370 |
| Вага, кг: | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Berg |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 367 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 24 кг |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 300 мм |
| Кількість валків | 1 пара |