
14 794,75 ₴
Ручна тесторакотка Berg MPR270 служить для розкочування тесту. Така тестораскаточна машина буде корисна при приготуванні чебуреків, пельменів, пасти в кафе або ресторані.
Особливості:
Комплектація:
Виробник ручної тісторозгортальної машини компанія Berg надає гарантію 12 місяців на модель MPR270.
| Довжина валків, мм: | 300 |
| Кількість пар вальців: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для універсальних задач |
| Тип розкатки: | електрична |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 220 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Berg |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 11 кг |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 300 мм |
| Кількість валків | 1 пара |