
22 192,13 ₴
Двошвидкісний спіральний тістоміс Berg DH-8 призначений для замісу дріжджового та крутого тіста. Тістоміс використовується в пекарнях, кондитерських, на підприємствах громадського харчування.
Особливості:
Комплектація
Виробник тістомісу компанія Berg надає гарантію 12 місяців на модель DH-8.
| Об'єм діжі, л: | 8 |
| Одноразове завантаження тіста, кг: | 3 |
| Тип робочого органу: | спіралеподібний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,7 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 495 |
| Глибина, мм: | 302 |
| Висота, мм: | 385 |
| Вага, кг: | 36 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.7 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 8 л |
| Завантаження тесту | 3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 495 мм |
| Висота | 385 мм |
| Вага | 36 кг |