

22 192,13 ₴
Планетарний міксер Berg SZ-B15B служить для збивання майонезу, гастрономічних та кондитерських соусів, кремів, збитих вершків, приготування пюре, а також для замішування різних видів тіста – заварного, бісквітного, пісочного.
Особливості:
Комплектація:
Виробник професійного планетарного міксера компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель SZ-B15B
| Об'єм діжі, л: | 15 |
| Швидкість, об/хв: | 110/178/390 |
| Комплектація: | вінчик, лопатка, крюк |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 472 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 675 |
| Вага, кг: | 65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 15 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 472 мм |
| Висота | 675 мм |
| Вага | 65 кг |