





17 106,43 ₴
Куттер Berg HR-6 призначений для подрібнення м'яса, овочів, горіхів, зелені, а також приготування соусів, замісу невеликих порцій густого тіста.
Особливості:
Виробник куттера компанія Berg надає гарантію 12 міс. на модель HR-6
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1,8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 380 |
| Глибина, мм: | 565 |
| Висота, мм: | 440 |
| Вага, кг: | 18,9 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 18.9 кг |