


3 698,69 ₴
Вафельниця Berg SZ-C1 служить для формування тонких вафель та стаканчиків.
Особливості:
Комплектація:
Виробник вафельниці компанія Berg надає гарантію 12 міс. модель SZ-C1
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Форма: | кругла |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 250 |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 8 кг |