
5 779,20 ₴
Професійна фритюрниця Berg SZ-12L служить для приготування картоплі фрі, чебуреків, пончиків та інших олійних страв. Професійна фритюрниця для кафе, ресторану, їдальні.
Особливості:
Комплектація:
Виробник професійної електричної фритюрниці компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель SZ-12L
| Діапазон робочих температур, °C: | 60-200 |
| Кількість постів: | 1 |
| Кран зливу масла: | є |
| Об'єм ванни, л: | 12 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.8 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 290 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 2.8 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Вага | 10 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
| Об'єм оливи | 12 л |
| Кількість кошиків | 1 шт |