
2 681,14 ₴
Фритюрниця 6 л SZ-81A допоможе приготувати безліч страв, які необхідно смажити у великій кількості олії: від картоплі фрі до м’ясних і рибних закусок та виробів із борошна. Хрумка золотиста скоринка та насичений смак продуктів щойно з фритюру нікого не залишить байдужим. Апарат для фритюру SZ-81A має компактні розміри та мало важить, завдяки чому стане ідеальним вибором для закладу фаст-фуд або точки швидкого харчування. Таку фритюрницю легко переносити, можна розмістити у невеликому приміщенні та підключити будь-де до побутової мережі 220 В.
Олія у фритюрі розігрівається від +60 до +200°С, а термостат підтримує стабільну температуру, щоб продукти кожного разу досягали ідеального ступеню просмаження. Завдяки потужному нагрівальному елементу (2,5 кВт) фритюрниця швидко та рівномірно розігрівається і здатна безперервно працювати протягом цілого дня, забезпечуючи оперативне обслуговування клієнтів.
Фритюрниця SZ-81A має міцний та гігієнічний корпус з нержавіючої сталі та просту і надійну електромеханічну панель управління. Автоматичний контроль температури та захист від перегрівання підвищують безпеку використання.
| Діапазон робочих температур, °C: | 60-190 |
| Кількість постів: | 1 |
| Кран зливу масла: | є |
| Об'єм ванни, л: | 8 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 280 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 280 |
| Вага, кг: | 4,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричність |
| Об'єм оливи | 6 л |
| Кількість кошиків | 1 шт |