
20 805,12 ₴
Гриль для курей Berg SZ-266 призначений для смаження курчат, курячих крилець і грудок на підприємствах громадського харчування та торгівлі.
Особливості:
Комплектація:
Виробник електричного курячого грилю компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель SZ-266
| Завантаження курей, шт: | 12 |
| Кількість зон нагріву: | 1 |
| Підсвічування камери: | є |
| Панорамна задня стінка: | немає |
| Тип підключення: | електричний |
| Тип управління: | механічний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 4,6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 810 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 610 |
| Вага, кг: | 56 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 4.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 610 мм |
| Вага | 56 кг |