
179,20 ₴
Індукційна плита SL-50-CKP43 має високу потужність, проте займає мінімум місця. Конструкція з нержавіючої сталі, два вентилятори та надійний захист (від перегрівання, від високої напруги, датчик захисту ланцюга) роблять цю одноконфорочну плиту витривалою для роботи на комерційних кухнях.
Професійна індукційна плита SL-50-CKP43 підключається до побутової електромережі (230 В), що робить її зручною в тому числі для малих підприємств.
З потужністю 5 кВт модель гарантує швидке розігрівання та приготування їжі. Індукційна плита нагріває лише посуд, на відміну від звичайних плит, які витрачають енергію на розігрівання конфорок та повітря в приміщенні. Завдяки цьому умови на кухні стають менш спекотними, а краї склокерамічної поверхні залишаються холодними, попереджаючи опіки.
Електронний таймер до 24 годин дає змогу налаштувати час термообробки страви, щоб оптимізувати процес роботи.
| Діапазон робочих температур, °C: | +60…+240 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок, шт: | 1 |
| Тип управління: | сенсорне |
| Таймер, год: | до 24 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 500 |
| Глибина, мм: | 405 |
| Висота, мм: | 205 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 205 мм |