
8 322,05 ₴
Мікрохвильова СВЧ піч Berg BI2006 розрахована на інтенсивне використання в умовах ресторану, кафе або кейтерінгу.
Особливості:
Комплектація:
Виробник мікрохвильової печі компанія Berg надає гарантію 12 місяців. на модель BI2006
| Об'єм камери, л: | 25 |
| Тип управління: | електронне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1400 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 483 |
| Глибина, мм: | 416 |
| Висота, мм: | 281 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1400 Вт |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |