
18 493,44 ₴
Настільна кондитерська вітрина FT-98L зручно встановлюється на прилавку чи барній стійці та дозволить зберігати продукцію за температури від 0 до +12℃. Скляні двері та бічні стінки відкривають відмінний огляд кондитерських виробів, а LED-освітлення підкреслює їхню привабливість.
З об’ємом 98 літрів у вітрині можна розмістити широкий асортимент товару, а її стрункий дизайн дозволить заощадити простір. Вітрина оснащена чотирма решітчастими полицями, висоту яких можна регулювати, пристосовуючи до розміру продукції – слід просто зняти полицю і перемістити її опори на іншу висоту.
Електронна панель керування з індикатором температури забезпечує точне регулювання умов зберігання товарів у вітрині. Функції управління:
Холодильний агрегат працює на екологічному холодоагенті R-290, безпечному для озонового шару та енергоефективному.
| Тип обладнання: | вітрина кондитерська |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.235 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 406 |
| Висота, мм: | 1118 |
| Вага, кг: | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна споживана потужність | 0.235 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 452 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Висота | 1118 мм |
| Вага | 40 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Вітрина |