
32 825,86 ₴
Настільна холодильна вітрина Berg FTD-75L служить для демонстрації та продажу морозива в барі, кафе, магазині. Така вітрина буде зручною для виїзної торгівлі, кейтерінгу. Морозильна вітрина охолоджує при температурі -14-18°С. Вітрина комплектується чотирма ємностями по 5 літрів.
Особливості:
Комплектація:
Виробник морозильної вітрини для твердого морозива Berg надає гарантію 12 міс. модель FTD-75L
| Вбудований замок: | немає |
| Діапазон робочих температур, °C: | --14 - -18 |
| Об'єм, л: | 75 |
| Хладагент: | R290 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: |
0,22 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 806 |
| Глибина, мм: | 667 |
| Висота, мм: | 357 |
| Вага, кг: | 35 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для морозива |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.22 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 806 мм |
| Висота | 357 мм |
| Вага | 35 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |