
17 407,78 ₴
Холодильна вітрина для інгредієнтів THV1400/330 призначена для зберігання підготовлених компонентів для піци та салатів, запас яких таким чином завжди перебуватиме під рукою у кухаря. Складники достатньо буде викласти на розкатану основу для піци або заміксувати у салат.
Саладетта розрахована на розміщення 6 гастроємностей GN1/4 завглибшки щонайбільше 150 мм. Такі вітрини найчастіше розташовують на піцерійних столах. В умовах, коли слід швидко виконувати велику кількість замовлень, подібне технічне рішення значно прискорить та полегшить процес приготування піци.
Корпус саладетти виготовлений з гігієнічної та тривкої нержавіючої сталі, а пряме скло над вітриною захищає вміст ємностей від потрапляння сторонніх забруднень та допомагає зберегти прохолоду.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2…+10 |
| Місткість: | 6 GN 1/4-150 |
| Тип охолодження: | статичний |
| Підсвітка: | немає |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1400 |
| Ширина, мм: | 335 |
| Висота, мм: | 435 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Висота | 335 мм |