
40 223,23 ₴
Холодильний стіл для піци з салатом-баром Berg THPS903 служить для зберігання заготовок, необхідних для приготування піци. На гранітній поверхні готують красти та укладають начинку
Особливості:
Комплектація:
Гастроємності до комплекту не входять.
Виробник холодильного столу для піци компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель THPS903
| Діапазон робочих температур, °C: | +4°...+8° |
| Кількість дверей: | 3 дверки |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці: | граніт |
| Наявність борту: | немає |
| Об'єм, л: | 370 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1368 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1090 |
| Вага, кг: | 122 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для піци |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.35 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1368 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Вага | 122 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 350 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |