
55 480,32 ₴
Холодильний стіл — це не тільки холодильний агрегат, але ще і якісна робоча поверхня з нержавіючої сталі. Це дуже зручно для кухаря, який може відразу приступити до готування, після того, як дістане продукти.
Холодильний стіл BERG має температурний режим +2 … + 6 ⁰С що дозволяє зберігати в ньому м’ясо, фрукти, овочі і заготовки. Ширини і глибини поверхні досить для повноцінної роботи кухаря. Сам стіл виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі (AISI 304), яка безпечна при контакті з продуктами.
Для управління температурою в ньому використовується зручна цифрова панель Dixell, що максимально полегшує роботу зі столом. Товсті стінки зменшують втрати холоду, завдяки чому він дуже економічний. Завдяки борту позаду, стіл зручно встановлювати біля стіни, продукти не будуть потрапляти в простір між столом та стіною.
Використання холодильного столу BERG стане значною перевагою вашої кухні.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2 – +6 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 314 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1360 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 960 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 960 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 314 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |