
43 921,92 ₴
Холодильний стіл THS901-2 обладнаний одними дверима та двома шухлядами для зручного розміщення продуктів. Стільниця з нержавіючої сталі слугуватиме робочою поверхнею для кухаря. Розміри моделі дозволять встановити стіл навіть у невеликій кухні, а нижнє розташування двигуна зробить його ще більш компактним.
Всередині холодильної камери підтримується температура +2…+8°C. Агрегат з повітряним охолодженням працює на екологічному холодоагенті R-290. Компресор стабільно функціонує за температури навколишнього середовища до +43°C.
Зовнішні та внутрішні поверхні холодильного столу THS901-2 виконані з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, що робить обладнання стійким до корозії, довговічним та безпечним для контакту з продуктами харчування.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2…+8 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 240 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 900 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 870 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 870 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 240 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |