
54 555,65 ₴
Низькотемпературний стіл Berg THP2100BT служить для зберігання продуктів та як робоча поверхня
Особливості:
Комплектація:
Виробник морозильного столу компанія Berg надає гарантію 12 місяців. модель THP2100BT
| Діапазон робочих температур, °C: | до -18° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 260 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 540 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1360 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 860 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 540 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 90 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 260 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |