
152 116,80 ₴
Шафа холодильна FAGOR CONCEPT CUP-11G — це сучасне та функціональне рішення для професійного зберігання продуктів у закладах громадського харчування. Корпус із нержавіючої сталі забезпечує високу міцність, довговічність і легкість у догляді, а стриманий дизайн дозволяє гармонійно інтегрувати обладнання в будь-який кухонний простір. Вентильоване охолодження та внутрішнє LED-освітлення створюють комфортні умови для зберігання та зручного користування.
Внутрішній простір продуманий для максимально ефективної організації: наявність полиць і великої кількості направляючих дозволяє гнучко розміщувати продукти та гастроємності. Електронне керування забезпечує простоту у використанні, а додаткові функції підвищують комфорт експлуатації. Це ідеальний вибір для ресторанів, кафе та професійних кухонь, де важливі надійність, зручність і стабільна якість зберігання продуктів.
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°.+8° |
| Кількість дверей: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 543 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.18 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 693 |
| Глибина, мм: | 842 |
| Висота, мм: | 2040 |
| Вага, кг: | 152 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fagor |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.18 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 693 мм |
| Висота | 2040 мм |
| Вага | 152 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 543 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |