
53 973,60 ₴
Холодильний стіл HURAKAN HKN-GXRC22GN — це практичне рішення для професійної кухні, яке поєднує зручну робочу поверхню та ефективне зберігання продуктів. Завдяки корпусу з нержавіючої сталі він відрізняється міцністю, стійкістю до зношування та легкістю в догляді. Наявність борту робить робочий процес більш комфортним, запобігаючи потраплянню продуктів або рідин за межі стільниці.
Дводверна конструкція дозволяє зручно організувати внутрішній простір і забезпечує швидкий доступ до необхідних інгредієнтів під час роботи. Стіл ідеально підходить для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування, де важливі надійність, функціональність і ефективне використання робочого простору.
| Діапазон робочих температур, °C: | -2…+8 |
| Кількість дверей: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 251 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.22 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1360 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 950 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.22 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 105 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 251 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |