
114 294 ₴
Шафа холодильна FAGOR AFP-1602 EXP NEO CONCEPT — це містке та надійне рішення для професійного зберігання великої кількості продуктів у закладах громадського харчування. Міцний корпус із нержавіючої сталі поєднує сучасний вигляд, довговічність і простоту догляду, а динамічне охолодження забезпечує рівномірне підтримання потрібної температури по всьому об’єму.
Великий внутрішній простір дозволяє зручно організувати продукти та підтримувати порядок навіть при інтенсивному використанні. Шафа ідеально підходить для ресторанів, кафе, супермаркетів та виробничих кухонь, де важлива ефективність, стабільність роботи і надійне зберігання свіжості продуктів.
| Діапазон робочих температур, °C: | -2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 1400 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.33 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1388 |
| Глибина, мм: | 826 |
| Висота, мм: | 2008 |
| Вага, кг: | 160 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fagor |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.33 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1388 мм |
| Висота | 2008 мм |
| Вага | 160 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |