
151 394,40 ₴
Модель оснащена десятьма рівнями для гастроємностей, що дозволяє ефективно організувати внутрішній простір і розміщувати великі об’єми продуктів. Наявність термощупа та функції автовідтаювання забезпечує точний контроль температури і легке обслуговування. Це надійний інструмент для професіоналів, які цінують високу продуктивність і якість у щоденній роботі.
| Кількість рівнів: | 10 |
| Місткість, мм: | 10 GN 1/1 або 600х400 мм |
| Тип дверей: | глухі |
| Холодагент: | R290 |
| Відстань між направляючими, мм: | 60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.98 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 1053 |
| Вага, кг: | 160 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Шафа шокової заморозки та/або охолодження |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.98 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Вага | 160 кг |