
50 000,40 ₴
Холодильний стіл HURAKAN HKN-GXSN2TN — це практичне та універсальне рішення для професійної кухні, яке поєднує функції зберігання продуктів і робочої поверхні. Завдяки корпусу з нержавіючої сталі він відрізняється міцністю, довговічністю та легкістю у догляді, що особливо важливо в умовах інтенсивної експлуатації. Лаконічний дизайн дозволяє гармонійно вписати його в будь-який кухонний простір.
Дводверна конструкція забезпечує зручний доступ до вмісту та дозволяє ефективно організувати зберігання продуктів. Продумане внутрішнє простір допомагає підтримувати порядок і швидко знаходити необхідні інгредієнти під час роботи. Такий холодильний стіл стане чудовим вибором для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування, де важливі комфорт, надійність і функціональність.
| Діапазон робочих температур, °C: | -2°...+8° |
| Кількість дверей: | 2 дверки + 2 ящики |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 251 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.22 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1360 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.22 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 83 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 251 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |