
14 226 ₴
Куттер Sirman С6 VV призначений для подрібнення, збивання, змішування продуктів, що дозволяє швидко готувати креми, паштети, соуси в кафе, ресторанах, кулінаріях.
Модель С6 VV оснащена вентильованими двигунами для постійного користування та системою з подвійним мікровимикачем на кришці.
Особливості:
Комплектація:
Виробник професійного куттера для м'яса, хуммусу, цибулі Sirman надає гарантію 12 місяців на модель С6 VV
| Місткість, л: | 5,3 |
| Швидкість, об./хв: | 1500 - 2800 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,35 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 360 |
| Глибина, мм: | 305 |
| Висота, мм: | 320 |
| Вага, кг: | 11 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.35 Вт |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 320 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 5 л |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм місткості | 5.3 л |