
8 263 ₴
Овочерізка Cancan 1301-1 призначена для подрібнення вареної курячої грудки, сиру моцарелла, яблук, болгарського перцю, листя салату в їдальнях, кафе, ресторанах.
Особливості:
Виробник ручного овочерізки Cancan надає гарантію 12 міс. на модель 1301-1
| Призначення: | Овочерізка |
| Тип: | ручна |
| Основні характеристики | |
| Кількість скибочок: | 4 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 550 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 585 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CANCAN |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 610 мм |
| Вага | 7 кг |