
24 510 ₴
Шафа холодильна HURAKAN HKN-BC356 з двостулковими скляними дверцятами ідеально підходить для демонстрації свіжих продуктів і напоїв. Прозорі двері з подвійного загартованого скла в поєднанні зі світлодіодною підсвіткою роблять вміст шафи завжди видимим і привабливим. Наявність замка з ключем забезпечує надійне зберігання, а акуратний дизайн гармонійно впишеться в інтер'єр магазину, кафе чи ресторану.
Усередині шафа обладнана чотирма полицями, що дають змогу зручно організувати простір для різних товарів. Завдяки продуманій конструкції, він забезпечує легкий доступ до продуктів і зручність їх викладки, роблячи холодильник чудовим рішенням для місць з інтенсивним потоком покупців і демонстрацією продукції в найкращому вигляді.
| Діапазон робочих температур, °C: | +2°...8 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 4 |
| Об'єм, л: | 356 |
| Тип дверей: |
подвійне загартоване скло |
| Тип обладнання: | холодильний |
| Тип охолодження: | динамічний |
| Хладагент: | R290 |
| Підсвічування: | є |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.168 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 626 |
| Висота, мм: | 1946 |
| Вага, кг: | 74 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.168 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 595 мм |
| Висота | 1946 мм |
| Вага | 74 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 356 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |