
14 654,40 ₴
Холодильна вітрина HURAKAN HKN-UPD58W WHITE — це компактне та зручне рішення для зберігання та демонстрації продукції за температури від +2 до +8 °C. Вона чудово підійде для кафе, кондитерських, барів і торгових точок, де важливо не тільки зберегти свіжість товарів, але й вигідно представити їхньому покупцеві. Дві регульовані полиці дають змогу зручно організувати простір і адаптувати вітрину під різні типи продукції.
Електронна панель керування забезпечує точний контроль температури, а світлодіодна підсвітка підкреслює зовнішній вигляд товарів. Завдяки системі запобігання запотіванню й склінню з чотирьох боків вітрина завжди залишається максимально прозорою та привабливою. Компактні розміри та сучасний дизайн роблять цю модель практичним і естетичним вибором для професійного використання.
| Обертання полиць: | немає |
| Діапазон робочих температур, °C: | +2…8 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Об'єм, л: | 58 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 447 |
| Глибина, мм: | 400 |
| Висота, мм: | 819 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.2 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 447 мм |
| Висота | 819 мм |
| Вага | 31 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 58 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |