
41 899,20 ₴
Холодильна сервісна шафа SCAN GUR 390W — це надійне та практичне рішення для професійних кухонь, барів і торгових точок. Він забезпечує підтримку стабільної температури в діапазоні від +1 до +10 °C, що дає змогу зберігати продукти та напої в оптимальних умовах. Регульовані скляні полиці та внутрішнє світлодіодне освітлення роблять розміщення і візуальний контроль продукції зручними та ефективними.
Цифрова панель керування із зовнішнім дисплеєм дає змогу точно контролювати температуру, а можливість перевішування дверей і наявність замка з ключем підвищують функціональність і безпеку. Стильна ручка з неіржавкої сталі та продумана конструкція корпусу роблять шафу одночасно естетичною й довговічною. Надійне збирання й оптимальні розміри дають змогу використовувати цю модель в умовах професійної експлуатації.
| Діапазон робочих температур, °C: | 1 - 10 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Матеріал виготовлення: | метал |
| Об'єм, л: | 293 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 523 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 625 |
| Висота, мм: | 1870 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Міні-бар | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 595 мм |
| Висота | 1870 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 293 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Ні |