
23 013,60 ₴
Шафа морозильна барна HURAKAN HKN-BCS143F — це компактне та практичне обладнання для зберігання продуктів і напоїв за низьких температур. Він ідеально підходить для барів, кафе та невеликих закладів, забезпечуючи збереження і свіжість продукції. Електронна панель керування дає змогу легко контролювати температуру, а наявність замка гарантує додаткову безпеку.
Міцний корпус з нержавіючої сталі гарантує довговічність, а статичне охолодження підтримує стабільний холод усередині шафи. Дві регульовані полиці дають змогу зручно організувати внутрішній простір, а комбінація коліс і ніжок робить шафу мобільною та зручною в розміщенні. Надійне й ергономічне рішення для щоденної роботи в професійному середовищі.
| Діапазон робочих температур, °C: | -18...-22 |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Матеріал виготовлення: |
нержавіюча сталь |
| Об'єм, л: | 143 |
| Тип дверей: | глухі |
| Тип охолодження: |
статичний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0,21 |
| Напруга, В: | 220 |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 653 |
| Висота, мм: | 880 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.21 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 595 мм |
| Висота | 880 мм |
| Вага | 44.5 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 143 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |