
133 644 ₴
Фритюрниця APACH APFE-77P/PL — це професійне рішення для інтенсивного приготування страв у фритюрі, яке чудово підійде для ресторанів, кафе та закладів швидкого харчування. Завдяки продуманій конструкції та рівномірному нагріванню, вона забезпечує стабільну якість приготування, даючи змогу отримувати апетитну хрустку скоринку та насичений смак продуктів.
Дві незалежні ванни дають можливість одночасно готувати різні страви, оптимізуючи робочі процеси на кухні. Корпус з нержавіючої сталі вирізняється міцністю і стійкістю до щоденних навантажень, а формовані ванни із закругленими кутами полегшують догляд за обладнанням. Наявність холодної зони допомагає довше зберігати якість олії, а термостатичне керування й захисні елементи забезпечують безпечну та зручну експлуатацію упродовж усього робочого дня.
| Кількість постів: | 2 |
| Об'єм ванни, л: | 13 |
| Розміри ванни, мм: | 280х340х240 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 9+9 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 700 |
| Глибина, мм: | 714 |
| Висота, мм: | 850 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 9 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Джерело живлення | Електричність |
| Кількість кошиків | 2 шт |