



50 052 ₴
Піч Apach AML4X використовується для приготування піци в піцеріях, ресторанах, точках фаст-фуду.
Особливості:
Виробник печі для піци компанія Apach надає гарантію 12 міс. на модель AML4X
| Внутрішній розмір печі, мм: | 720х720х140 |
| Діаметр піци, мм: | 360 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+500 |
| Кількість камер: | 1 |
| Кількість одночасно випіканої піци, шт.: | 4 |
| Підсвітка камери: | є |
| Тип керування: | електронне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6 |
| Напруга, В: | 400 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1010 |
| Глибина, мм: | 850 |
| Висота, мм: | 420 |
| Вага, кг: | 95 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1010 мм |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 420 мм |