
19 762,80 ₴
Мікрохвильова піч SCAN MWP 25 — це практичне та зручне рішення для швидкого розігрівання, приготування та розморожування продуктів. Пристрій чудово підійде як для професійного використання, так і для домашньої кухні, забезпечуючи простоту та комфорт у щоденній роботі. Електронна панель керування робить процес настроювання інтуїтивно зрозумілим і дає змогу легко вибрати потрібний режим.
Широкий вибір автоматичних програм і рівнів нагрівання дає можливість гнучко адаптувати процес приготування під різні страви. Функція розморожування допомагає швидко підготувати продукти без втрати їх якості, а таймер забезпечує додаткову зручність у використанні. Корпус і внутрішня камера з неіржавкої сталі гарантують довговічність і легкість у догляді, роблячи цю модель надійним помічником на кухні.
| Кількість рівнів: | 7 |
| Матеріал виготовлення: | нержавіюча сталь |
| Об'єм камери, л: | 25 |
| Тип керування: |
електронний |
| Таймер, хв: |
автоматичний або ручний |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Данія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 511 |
| Глибина, мм: | 432 |
| Висота, мм: | 311 |
| Вага, кг: | 14,7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 220 Вт |
| Максимальна потужність конвекції | 1 Вт |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Так |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 311 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Вага | 14.7 кг |